Liga šampiona

KAKVA LUDNICA NA BERNABEU: Real okrenuo rezultat i plasirao se u finale!

• 04.05.2022. 22:56

Kraljevski Real Madrid ludom igrom večeras je savladao favorita iz 180 minuta Mančester siti rezultatom 3:1 i plasirao se u finale Lige šampiona gdje ih čega Liverpul.

Real čitavu ovu sezonu Lige šampiona igra senzacionalno i do posljednjeg zvižduka sudije nije bio poznat ishod, pa ni večeras. Siti je u meč ušao sa golom prednosti iz meča sa ostrva gdje su slavili sa 4:3.

Siti stiže do gola u 73. minutu čime su konačni rezultat povisili na 5:3, Ipak kraljevski klub nije odustajao do posljednjih minuta, a onda je uslijedila magija Rodriga za 120 sekundi. Prvo je Rodrigo u 90. minutu pružio nadu Realu, a zatim minut poslije zapalio Bernabe potpunim preokretom za 2:1 u Madridu i konačnih 5:5.

Siti je bio nogom u finalu, ali poslije gola u drugom poluvremenu prepustili su Realu dominaciju koji je jurio dva gola, što je djelovalo nemogućim.

Ali Real je napravio još jednu ludu završnicu koja ih prati kroz sve faze ovogodišnje Lige šampiona.

Nedugo nakon početka produžetaka Diaz pravi grešku u šesnaestercu, a sa bijele tačke po ko zna koji put ove sezone heroj u Madridu je Karim Benzema koji nepogrešivo pogađa za 3:1 i potpuni preokret Reala za konačnih 6:5.

(Foto: Tanjug-AP/Bernat Armangue)

• 13:55 Вијести

• 14:00 Емисија: Ћирилица (Р)

Провокативна питања и још провокативнији одговори, бујица опречних ставова и речи, теорије и докази, неоткривено – све носи уреднички потпис Марића који на интересантан начин сучељава различита мишљења и огољава стварност.

• 16:10 Наша Српска (Р)

''Сваког понедјељка у 18 часова и 20 минута у емисији 'Наша Српска' погледајте актуелне теме из привреде, туризма, здравља, културе и спорта из свих крајева наше земље.

• 16:30 Вијести у 16:30

• 17:00 Серија: Насљедници (12+) (Р)

''Данска серија 'Насљедници', отвара причу о породици познате и ексцентричне умјетнице, Веронике, која након смрти своју дјецу ставља на велики испит живота. Гро, Фредерик и Емил очекују праведну подјелу имања, но све што је мајка имала, оставља ванбрачој ћерци Сигне.

• 17:50 Путуј, пробај, заволи са Лазаром (Р)