Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo

Lazović projektilom u posljednjoj sekundi donio bod Srbiji protiv Bugarske

• 20.06.2023. 22:49

Fudbalska reprezentacija Srbije izvukla je remi na gostovanju kod selekcije Bugarske, u meču 4. kola grupe G kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Rezultat je bio 1:1 (0:0).

Orlovi su bolje otvorili meč.

Prvi je šut oprobao Dejan Joveljić, ali lopta ide preko gola protivnika.

Igrao se 25. minut, kada prijeti Sergej Milinković Savić, ali i njemu lopta odlazi tik iznad prečke Bugara.

Zaprijetio je i domaćin u prvom dijelu.

Minut je bio 31. kada Rusev izlazi jedan na jedan sa Vanjom Milinkovićem Savićem, ali je golman Srbije siguran.

Do kraja prvog poluvremena, nije bilo prilika vrijenih pomena.

Drugo poluvrijeme, bolje otvara domaćin.

Svega tri minuta igre u drugom dijelu bilo je dovoljno da Bugari povedu.

Iliev je je odlično pronašao Despodova, koji je šutirao po zemlji i preciznim udarcem savladao Vanju Milinkovića Savića.

Nakon toga, kreće ofanziva Srbije.

Dva puta je iz izglednih prilika zaprijetio Joveljić, ali lopta nije htjela u gol.

A onda, kada se činilo da će Orlovi doživjeti prvi poraz, ukazao se Darko Lazović.

On je u posljednjoj sekundi (96. minut) probio po desnoj strani, jako šutirao i matirao domaćeg golmana, te tako spasao Srbiju velike bruke u Razgradu.

• 20:30 Серија: Од јутра до сутра (12+)

' ''Од јутра до сутра' у режији Михајла Вукобратовића заправо је адаптација аргентиске серије 'Успјешни Пелсови', и прати живот иза и испред камера омиљеног ТВ пара, Срне и Марка.

• 21:00 Серија: Насљедници (12+)

''Данска серија 'Насљедници', отвара причу о породици познате и ексцентричне умјетнице, Веронике, која након смрти своју дјецу ставља на велики испит живота. Гро, Фредерик и Емил очекују праведну подјелу имања, но све што је мајка имала, оставља ванбрачој ћерци Сигне.

• 22:00 Филм:Поново код куће (16+)

'' Филм:Поново код куће (16+)

• 23:50 Васкршња посланица и Пренос Васкршње литургије из Храма Светог Саве на Врачару

' Васкршња посланица и пренос Васкршње литургије из Храма Светог Саве на Врачару

• 02:00 Ноћни програм