Burna reakcija

Mitrović gurnuo sudiju pa dobio crveni

• Извор: АТВ
  • 19.03.2023. 21:47

Aleksandar Mitrović od heroja do tragičara Fulama. Prvo je dao gol protiv Mančester junajteda na "Old Trafordu", a onda je zapalio vatru na terenu i dobio crveni karton.

U utakmici četvrtfinala FA kupa srpski reprezentativac je zatresao mrežu Junajteda u 50. minutu i doveo svoj tim u vodstvo od 1:0, a 22 minuta kasnije je isključen.

Haosu na "Old Trafordu" je prethodila kontra "crvenih đavola", Antoni je obišao golmana Fulama Lena i poslao loptu ka mreži, ali joj se na tom putu isprečio Vilijan, ili preciznije njegova ruka.

Poslije konsultacija sa VAR sobom, sudija Kris Kavano je pogledao snimak, pokazao na bijelu tačku i dao crveni karton Vilijanu. A onda je Mitrović odgurnuo sudiju Kavana i unio mu se u lice, što je bila inicijalna kapisla za veliku gužvu i opšti haos na terenu.

Kada se situacija smirila, Mitrović je napustio teren, Junajted je u 75. minutu izjednačio iz penala preko Bruna Fernandeša, tri minuta kasnije već je bilo 2:1 golom Sabicera, a konačnih 3:1 postavio je Portugalac u poslednjim trenucima meča svojim drugim pogotkom i poslao "crvene đavole" u polufinale FA kupa.

Inače, prije Vilijana i Mitrovića crveni karton je dobio i trener Fulama Marko Silva zbog protesta dok je Kavano još gledao snimak spornog penala.

• 16:30 Вијести у 16:30

Преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 16:50 Центар дана

Волите поподне? Важно вам је да након напорног дана одахнете уз актуелне теме, забаву и савим нове и необичне приче из цијелог свијета? Уживате у програму који окупља интересантне госте и регионалне звијезде?

• 18:20 Емисија: Бизнис клуб

'Емисија: Бизнис клуб

• 18:55 Маркетинг