Premijer liga BiH

Borac slavio protiv Posušja

• 30.07.2022. 16:50

Fudbaleri Borca savladali su Posušje rezultatom 2:0 u trećem kolu Premijer lige BiH.

Prvi gol na utakmici postigao je fudbaler domaćeg tima, Pavlović, koji je lobovao svog golmana, dok je pobjedu Borca potvrdio Dejan Meleg u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena.

Tok meča mogli ste da pratite na našem portalu:

90+2 ' Meleg pogađa za 2:0, sve je gotovo.

90' Igraće se još četiri minute u Posušju.

82' Vukoja je izveo korner, Mrkaić je glavom izbacio loptu, a u nastavku akcije ona je ponovo ubačena u peterac Banjalučana, ali je golman Pavlović lagano kupi.

82' Vojnović sjajno reaguje i izbacuje loptu u novi korner za domaće.

80' Vukoja je centrirao, ali lopta je prešla sve igrače u šesnaestercu Borca, te završila u gol-autu.

74' Fudbaleri Borca traže penal jer je jedan igrač Posušja igrao rukom nakon ubačaja Kulašina, ali sudija Musić se ne oglašava.

72' Zicer za Mrkaića, koji je izašao sam na gol Kukića na dodavanje Kulašina, a onda očajno šutirao i zatresao samo vanjski dio mreže.

54' Posušje ne uspijeva doći do neke veće šanse pred golom Borca.

50' Pet minuta u nastavku nije donijelo promjene, mada je jasno da će sada domaći više napadati, što će Borcu ostavljati prostora za kontre.

46' Počelo je drugo poluvrijeme.

45' Kraj prvog poluvremena. Borac vodi 1:0.

38' Gol! Borac vodi 1:0! Pavlović je glavom loptu poslao u vlastitu mrežu. Praktično je lobovao svog golmana Kukića, pa zbog toga gosti ni krivi ni dužni imaju vodstvo.

35' Banjalučani su izveli još jedan korner, ali i dalje je 0:0.

25' Dobar napad domaćih, na kraju Bešlić loše centrira.

21' Još uvijek nema pogodaka, ali zaista zanimljiv duel uz dosta trke i borbe s obje strane.

15' Sjajno je gađao Toni Jović, ali Pavlović ga je pročitao i uspio da odbrani.

14' Slobodan udarac za domaće i to na samoj ivici kaznenog prostora.

10' U ovim momentima Borac ima inicijativu, a zatim je stvorio i šansu. Mrkaić je dobio sjajnu loptu od Zakarića, pa je iskosa gađao suprotni ugao, a lopta prošla malo od desne stative.

7' Bez uzbuđenja i dalje, sada je Ćorićev centaršut završio u rukama domaćeg golmana.

3' Imali su domaći jedan prekid, ali nije bilo opasnosti po gol Borca.

Poznati su i sastavi dvije ekipe:

Posušje: Kukić, Brković, Milanović, Bešlić, Landeka, Krišto, Hanuljak, Pavlović, Jović, Lučić, Horić.

Borac: Pavlović, Ćorić, Mrkaić, Gajić, Vojnović, Spremo, Kulašin, Popara, Tatar, Piščević, Zakarić.

• 10:00 Телетрговина

• 10:15 Ловачки савети

ТВ серијал "Ловачки савети" се бави саветима за ловце и оне који би то да постану.

• 10:40 Телетрговина

• 10:55 Серија: Истине и лажи (12+)

Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.

• 11:40 Телетрговина

• 11:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.