Fudbaler Arsenala

Saka se izvinio navijačima

• 17.04.2023. 18:13

Fudbaleri Arsenala odigrali su 2:2 protiv Vest Hema u 31. kolu Premijer lige, i tako smanjili svoje šanse da ove sezone osvoje titulu.

Kao jedan od tragičara ovog remija, mnogi upiru prstom u Bukaja Saku koji je u drugom poluvremenu promašio penal za svoju ekipu.

Prvotimcu Arsenala je teško pao ovaj promašaj pa se obratio navijačima putem Instagrama, gdje je rekao da će učiniti sve kako bi u nastavku sezone bilo sve bolje.

"Bez obzira na ishod, uvijek ću preuzeti odgovornost. Izvinjavam se navijačima, pokušaću da učinim sve, kako bi se stvari popravile“, piše u Sakinoj poruci.

Arsenalu je ovo drugi put zaredom da ispušta prednost od 2:0. U Londonu su vodili od desetog minuta, i na kraju su dozvolili Vest Hemu da izbjegne poraz.

To se desilo i u prošlom kolu kada su veliku prednost nisu pretočili u pobjedu na utakmici protiv Liverpula.

Poslije 31. kola Arsenal ima četiri boda više i utakmicu više od Mančester sitija.