Јавност у шоку

Скандал у хрватском фудбалу! Појавили се нови снимци разговора из ВАР собе, арбитар псује Бога јер је Динамо примио гол

• Извор: Агенције
  • 01.03.2024. 17:48

Главна тема у хрватској фудбалској јавности и даље је ВАР скандал због снимака разговора судија који је процурио у јавност.

Послије неколико снимака у претходна три дана, али и оставке шефа судијске комисије Бруна Марића, појавио се још један са дерби меча одиграног недавно на Максимиру између Динама и Ријеке.

Динамо је побиједио у том мечу 1:0 голом Франа Бродића из пенала у 94. минуту док је гостима, још у првом полувремену, поништен гол.

Ради се о ситуацији из 48. минута када је Мирко Марић затресао мрежу “модрих”, али је гол, након ВАР провјере, поништен. Наиме, на најновијем снимку који је испливао у јавност, један од судија по постигнутом голу креће са жестоким псовкама:

– И то је гол, нема фаула. Ј*** ти Бог мајку, у пи*ку ти ј*** Бог мајку, а ништа - изговара неко од арбитара.