Serija A

Šta radi Dušan Vlahović: Srbin sa preko 30 metara zatresao mrežu

• 01.09.2022. 08:11

Juventus je sa 2:0 savladao Speciju, a svoj pečat još jednom je ostavio Dušan Vlahović spektakularnim golom iz slobodnjaka.

Ovo je drugi meč zaredom u kojem Vlahović sa slične pozicije postiže pogodak, prethodni je bio protiv Rome. Juve već u devetom minutu stiže do prednosti i preuzima kontrolu.

Pred kraj prvog poluvremena Specija kreira dobru šansu nakon kornera. Šćezni loše procjenjuje putanju lopte koja mu izmiče nakon čega on ostaje na zemlji zbog uganuća noge. Tako da je Alegri bio primoran da već u prvom poluvremenu pravi izmjenu i to golmana.

Vlahović igru napušta u 85. minutu, a umjesto njega na teren izlazi novo pojačanje Juvea Arkadijuš Milik koji nakon sedam minuta provedenih na terenu stiže do prvog gola u dresu Stare dame.

Navijači su na terenu imali priliku da vide Di Mariju koji se vratio nakon povrede, a minute je upisao još jedan srpski reprezentativac Filip Kostić.

(Foto: Tanjug-AP/Fabio Ferrari)

• 22:45 Филм: Хазард (16+)

'' Филм: Хазард (16+)

• 00:45 Ноћни програм