Moto GP

Markes osvojio pol poslije tri godine

• Извор: sportklub.rs
  • 24.09.2022. 11:31

Španski motociklista Mark Markes osvojio je pol poziciju pred trku za Veliku nagradu Japana na stazi Motegi.

Sjajni Španac osvojio je prvu pol poziciju poslije tri godine. I tada je bio najbrži upravo na Motegiju.

Sada je osvojio najbolju startnu poziciju u vremenu 1:55.214. Iza njega bio je Žoan Zarko sa samo 208 hiljaditih dijelova sekunde zaostatka, a na trećem mjestu našao se Bred Binder sa 323 hiljaditinki zaostatka.

Prvih 10 zaokružili su Maverik Vinjales, Horhe Martin, Aleš Espargaro, Džek Miler, Migel Oliveira. Aktuelni šampion Fabio Kvartararo bio je tek deveti, a Marini 10. Pol Espargaro je zauzeo 11. a Peko Banjaja 12. mjesto.

Trka za Veliku nagradu Japana na programu je sutra u 8 časova.

(FOTO: Tanjug/AP)
  • 10:40 Телетрговина

• 10:55 Серија: Истине и лажи (12+) (Р)

''''''''''Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.

• 11:40 Телетрговина

• 11:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 12:00 Телетрговина

• 12:15 Емисија: Путуј, пробај, заволи (Р)

''Емисија: Путуј, пробај, заволи (Р)