Kicbil

Đere zaustavljen u polufinalu

• 04.08.2023. 21:31

Srpski teniser Laslo Đere nije uspio da se plasira u finale turnira u austrijskom Kicbilu.

On je poslije velike drame i tri odigrana seta poražen od grend slem šampiona i domaćeg favorita Dominika Tima sa 2:1, po setovima (3)6:7, 7:5, 7:6 (8).

Meč je trajao čak tri sata i 31 minut igre.

U prvom setu nije bilo brejkova, pa smo gledali taj-brejk u kojem je srpski teniser potpuno izdominirao.

Zomer u Interu

Drugi set je donio brejk šanse ko na traci sa obje strane, ali on je viđen tek u 11 gemu i pripao je Timu.

Drama je trajala tokom trećeg seta, publika je bila na strani austrijskog igrača, pogotovo tokom taj-brejka u kojem je viđena bespoštedna borba, a on je na kraju na radost publike pripao Dominiku Timu.

Tim će se za titulu u Kicbilu boriti protiv argentinskog tenisera Sebastijana Baesa koji je ranije danas pobijedio sunarodnika Tomasa Martina Ečeverija.

• 22:00 Серија: Насљедници (12+)

'Серија: Насљедници (12+)

• 23:00 Серија: Ред Рок (16+) (Р)

Серија: Ред Рок (16+) (Р)