Vimbldon

Nik Kirjos se poigrao sa Filipom Krajinovićem

• Извор: Б92
  • 30.06.2022. 15:24

Srpski teniser Filip Krajinović završio je učešće na Vimbldonu, porazom od Nika Kirjosa poslije tri seta.

Rezultat po setovima je bio 6:2, 6:3, 6:1 za australijskog tenisera.

Kirjos je dominantom igrom došao do ubjedljive pobjede i do prolaska u treće kolo Vimbldona.

Od početka pa do kraja ovog meča na terenu je dominirao teniser iz Australije.

Odličan servis ga je služio tokom meča, što je rezultiralo dominantno osvojenim servis gemovima. Sa druge strane Filip Krajinović se dosta mučio na svoj servis.

Kirjos je u prvom setu brzo napravio brejk i tako napravio prednost koju nije ispuštao, već ju je samo uvećavao. Set je završio upravo brejkom.

Drugi set je tekao slično prvom – odlična igra Kirjosa i Krajinović koji se muči. Drugi set je priveden kraju rezultatom 6:3 za Australijanca.

Treći set je bio još ubjedljiviji.

Krajinović kao da se predao. Djelovao je bezidejno i umorno na terenu, što je Kirjos iskoristio da ovaj set dobije rezultatom 6:1 i tako ostvari pobjedu u drugom kolu VImbldona.

U trećem kolu će igrati protiv pobjednika meča Cicipas – Tompson.

• 12:40 Телетрговина

• 12:55 Емисија: Тет а тет са Татјаном Трнинић (Р)

Врата састанака у четири ока отварамо само због вас!

• 13:55 Вијести