Premijer liga BiH

Borac savladao Slobodu

• 08.12.2019. 14:14

U posljednjoj utakmici 19. Kola fudbalske Premijer lige BiH Borac je na Gradskom stadionu savladao Slobodu iz Tuzle rezultatom 2:1.

Banjalučani bi pobjedom jesenji dio sezone završili na drugom mjestu iza Sarajeva i sa istim brojem bodova kao Željezničar.

Počela je utakmica u Banjaluci.

Borac je dobro otvorio utakmicu. Već u 4. minuti Stojan Vranješ pogodio prečku, da bi Saša Kajkut postigao gol već u narednom napadu.

Nastavlja se dominacija domaćih. U 26. minuti Vranješ ponovo pravi solo prodor i šutira lijevom nogom, no bio je za malo neprecizan.

U prvom napadu Borca u drugom poluvremenu Kajkut ponovo pogađa i povećava na 2-0.

U 76. minuti Sloboda smanjuje prednost Borca. Uzelac pogodio glavom za 2:1

Do kraja nije bilo promjene rezultata pa su crveno-plavi upisali novu pobjedu.

FK Borac: Lučić, Volkov, Jovanović, Kajkut, Crnov, Danilović, Ćosić, Milutinović, Dujaković, Vranješ, Ziljkić.

FK Sloboda: Lakić, Jusić, Hodžić, Salihović, Uzelac, Pršeš, Bekrić, Ivetić, Livančić, Bekić, Mujagić.

• 23:20 Муззик топ 20

Музичари без "повратне спреге" (феедбацка) остају дезорјентисани и демотивисани, зато се показала потреба за емисијом као што је Муззик топ 20, која се садржајно наслања на легендарне емисије као што је био Хит месеца осамдесетих година прошлох века, кроз које су стасавали млади редитељи и други визуелни уметници док су често још као студенти режирали своје прве радове.

• 00:30 Ноћни програм