Kvalifikacije za Ligu Evrope

Horor scena u Gracu: Sudiji flašom razbili glavu, krv na sve strane VIDEO

• 10.08.2018. 15:35

Na utakmici između Šturma iz Graca i AEK Larnake desio se veliki incident kada je u 78. minutu linijski sudija pogođen flašom u glavu.

Tom prilikom pomoćnom arbitru je razbijena glava. Sudiji je dosta krvarila glava, a kriv je jedan navijač koji je sa tribinama bacio flašu i tačno ga pogodio u sljepoočnicu.

Utakmica je tada bila prekinuta, jer je glavni arbitar Mohamed Al-Hakimi poslao igrače u svlačionicu smatravši da nije bezbjedno za igru.

Brzo mu je ukazana pomoć, glava mu je zavijena, a Šturm će zbog ovog ispada biti žestoko sankcionisan od UEFA.

U trenutku prekida gosti su u Gracu vodili 2:0, a nakon 20-ak minuta pauze, meč je nastavljen, a promjene rezultata do kraja nije bilo.

Iz austrijskog kluba su poslije meča reagovali saopštenjem i izvinili fudbalskoj javosti.

• 20:30 На ивици терена