ABA 2

Još jedan nevjerovatan poraz Borca

• 25.03.2022. 20:11

Košarkaši banjalučkog Borca poraženi su MZT-a rezultatom 80:73, nakon što su opet ispustili veliku prednosti u posljednjoj četvrtini. Vodili su igrači Dragana Nikolića gotovo 30 minuta, ušli sa +10 u 4/4, ali onda opet dolazi do nevjerovatnog pada u igri i još jednog poraza.

Uživo:

IV četvrtina

U samo dva dana, ekipa Borca uspjela je da izgubi dvije "dobijene" utakmice. Opet se desio nevjerovatan pad u igri Banjalučana, pa su u posljednjoj dionici postigli samo osam poena, što je iskoristila ekipa MZT, došla do pobjede i prvog mjesta na tabeli,

MZT je predvodio Stojanovski sa 25 poena, a Rikić je dodao 17.

Baldvin je bio najefikasniji sa 16 u redovina Borca, dok je Šešlija koji je postigao 12 u prvoj četvrtini, meč završio sa 14 poena.

III četvrtina

Veoma efikasna treća dionica (26:21) pripala je igračima Dragana Nikolića, koji sa + 10 ulaze u posljednju četvrtinu meča.

Šešlija sa 14, te Baldvin sa 12 poena predvode Borac. Stojanovski je postigao 18 za MZT, dok je Rikić dodao 10.