Spektakl

Barsa i Siti preokretima obilježili veče Lige šampiona

• Izvor: ATV
  • 28.11.2023. 23:02

U uzbudljivoj večeri Lige šampiona ljubitelji fudbala imali su priliku da vide veliki broj golova i uživaju u odličnoj igri.

Fenomenalno veče puno preokreta priredili su prvenstveno Mančester siti i Lapcig. Еvropski šampion gubio je nakon 33 minuta igre rezultatom 2:0, ali su igrači Pepa Gvardiole stigli do preokreta preko Halanda, Fodena i Alvareza za slavlje u Mančesteru rezultatom 3:2.

Zvezda promašila i nemoguće, Jang Bojs oteo evropsko proljeće

Ništa manje uzbuđenja nije bilo ni u Barseloni koja je dočekala Porto. Pepe je donio prednost portugalskoj ekipi, ali je Barsa odigrala sigurno i već u 57. minutu meča preokrenula rezultat na 2:1. Slavlje Barsi donijeli su Žo Kanselo i Žoa Feliks.

Uzbuđenja ipak nije bilo u Milanu. Borusija Dormund slavila je na gostovanju protiv Milana rezultatom 3:1, a najviše žala u ovom meču zasigurno ima Žiru koji je u šestom minutu promašio penal koji je mogao otvoriti meč u drugom tonu.

Ronaldo šmekerski sudiji rekao da nije bilo penala

Kilijan Еmbape spasio je PSŽ još jedne evropske sramote. Njukasl je bio na korak da upiše još jednu pobjedu protiv kluba iz Pariza, ali je slavlje Isaku pokvario Еmbape koji je bio siguran sa bijele tačke u 98. minutu meča.