Спектакл

Барса и Сити преокретима обиљежили вече Лиге шампиона

• 28.11.2023. 23:02

У узбудљивој вечери Лиге шампиона љубитељи фудбала имали су прилику да виде велики број голова и уживају у одличној игри.

Феноменално вече пуно преокрета приредили су првенствено Манчестер сити и Лапциг. Европски шампион губио је након 33 минута игре резултатом 2:0, али су играчи Пепа Гвардиоле стигли до преокрета преко Халанда, Фодена и Алвареза за славље у Манчестеру резултатом 3:2.

Звезда промашила и немогуће, Јанг Бојс отео европско прољеће

Ништа мање узбуђења није било ни у Барселони која је дочекала Порто. Пепе је донио предност португалској екипи, али је Барса одиграла сигурно и већ у 57. минуту меча преокренула резултат на 2:1. Славље Барси донијели су Жо Кансело и Жоа Феликс.

Узбуђења ипак није било у Милану. Борусија Дормунд славила је на гостовању против Милана резултатом 3:1, а највише жала у овом мечу засигурно има Жиру који је у шестом минуту промашио пенал који је могао отворити меч у другом тону.

Роналдо шмекерски судији рекао да није било пенала

Килијан Ембапе спасио је ПСЖ још једне европске срамоте. Њукасл је био на корак да упише још једну побједу против клуба из Париза, али је славље Исаку покварио Ембапе који је био сигуран са бијеле тачке у 98. минуту меча.

• 20:00 Серија: Љубавни залогаји (12+)

Серија: Љубавни залогаји (12+)

• 20:30 Филм: Влаком према југу (12+)

'' Филм: Влаком према југу (12+)

• 22:00 Серија: Насљедници (12+)

'Серија: Насљедници (12+)

• 23:00 Серија: Ред Рок (16+) (Р)

Серија: Ред Рок (16+) (Р)