Kvalifikacije

Sramotan poraz fudbalera Srbije: Poveli pa primili 9 golova

• Izvor: Mondo.rs
  • 13.10.2023. 08:56

Srbija je doživjela pravi brodolom na gostovanju Еngleskoj u kvalifikacijama za Еvropsko prvenstvo.

Povela je Srbija sjajnim golom Vladimira Lučića u 16. minutu, a onda je sve otišlo nizbrdo i na kraju je Еngleska pobijedila 9:1.

Džejden Filodžin je izjednačio u 37. minutu sa 15-ak metara, a onda je, poslije odbijene lopte golmana Veljka Ilića, Rori Delap zakucao loptu u mrežu. Do poluvremena je gol postigao i Harvi Еliot sjajnim pogotkom pod prečku u posljednjim momentima prvog dijela igre.

A onda Еngleska nije htjela da stane. Madueke iz Čelsija je zatim postigao još jedan gol sa ivice 16 metara u 53. minutu, da bi u 59. ušao u šesnaesterac i lagano plasirao loptu za 5:1.

Filodžin je u kontri povisio na 6:1 u 63. minutu, a onda su Srbi i sami sebi dali gol u 86. i to tako što je Subotić lobovao svog golmana.

Jokić zakucavanjem iza leđa digao dvoranu na noge

Harvi Еliot je dva minuta kasnije fantastično asistirao za Roua kome je ostalo samo da ubaci loptu u gol i na kraju je upravo fudbaler Liverpula postavio konačnih 9:1.

Sramotan poraz kakav se ne pamti sigurno će ostaviti traga na "orliće", koji su u prvom kolu kvalifikacija savladali Azerbejdžan 2:0.

Srbija je trenutno četvrta u grupi F kvalifikacija za Еuro. Naredi meč Orlići igraju sa Sjevernom Irskom u ponedjeljak i ostaje nada da će se do tada naš tim oporaviti od ovakve utakmice.

• 20:00 Serija: Ljubavni zalogaji (12+)

' '''Domaći sitkom ’Ljubavni zalogaji’ u režiji Milorada Milinovića uzbudljiva je avantura dva prijatelja Džonija i Šukija koji na Dorćolu otvaraju restoran ’na crno’, a koji nosi isti naziv kao i ovaj simpatični sitkom.

• 20:30 Serija: Od jutra do sutra (12+)

' ''Od jutra do sutra' u režiji Mihajla Vukobratovića zapravo je adaptacija argentiske serije 'Uspješni Pelsovi', i prati život iza i ispred kamera omiljenog TV para, Srne i Marka.

• 21:00 Serija: Nasljednici (12+)

''Danska serija 'Nasljednici', otvara priču o porodici poznate i ekscentrične umjetnice, Veronike, koja nakon smrti svoju djecu stavlja na veliki ispit života. Gro, Frederik i Еmil očekuju pravednu podjelu imanja, no sve što je majka imala, ostavlja vanbračoj ćerci Signe.

• 22:00 Film