Museti sklonio Ruda sa Novakovog puta

• Izvor: B92
  • 03.11.2022. 14:19

Italijan Lorenco Museti pobrinuo se za novo iznenađenje na Mastersu u Parizu.

Poslije drugog, eliminisan je i treći nosilac turnira, Norvežanin Kasper Rud, Museti je poslije 139 minuta igre pobijedio sa 4:6, 6:4, 6:4 i plasirao se u četvrtfinale.

Njemu je to najveća pobjeda u karijeri do sada, ujedno i prva nad igračem iz Top 5.

Italijan, koji je 23. na svjetskoj listi, prethodno je pobijedio Marina Čilića i Nikoloza Basilašvilija.

Rud je bolje otvorio susret, brejkom u posljednjem desetom gemu došao je do početnog seta, 6:4.

U drugom setu, izmijenili su brejkove i petom i šestom gemu, da bi Museti u devetom opet oduzeo servis protivniku, a potom odservirao za 6:4 i izjednačenje u meču.

U setu odluke, teniser iz Karare je napravio jedan brejk, desilo se to u petom gemu i to mu je bilo dovoljno da ostvari pobjedu.

Museti će u četvrtfinalu igrati sa pobjednikom susreta između Novaka Đokovića i Karena Hačanova.

(FOTO: Tanjug/AP)
  • 07:00 Еmisija: ATV jutro

Svakog radnog dana od 6 časova i 55 minuta i vikendom od 8 časova i 30 minuta očekuju vas aktuelne teme, najnovije informacije i zanimljivosti.

• 09:00 Serija: Krvavo cvijeće (R)

Strasna ljubavna priča dvoje pojedinaca.

• 10:00 Teletrgovina

Teletrgovina

• 10:15 Lovački saveti

TV serijal "Lovački saveti" se bavi savetima za lovce i one koji bi to da postanu.

• 10:40 Teletrgovina

• 10:55 Serija: Istine i laži (12+) (R)

''''''''''Serija, koja je doživljela veliki regionalni uspjeh, i dalje je na samom vrhu gledanosti, u vama će sigurno izmamiti najiskrenija osećanja, a preprekama, dinamikom i napetim razvojem sudbina likova, 'kupiće vas' i postati vaša omiljena domaća serija.