Zvezda bolja od Krasnodara, nakon jedne decenije u Ligi Evrope

• 25.08.2017. 08:08

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se sinoć, poslije 10 godina, u grupnu fazu Lige Evrope, pošto su u Beogradu, u revanš utakmici plej-ofa, pobijedili ruski Krasnodar sa 2:1.

Zvezda se ukupnim rezultatom 4:4 plasirala u grupnu fazu, jer je u prvoj utakmici, prošlog četvrtka u Rusiji, izgubila sa 2:3 i dala gol više u gostima.

Crveno-bijeli su pred 50.000 ljudi na stadionu "Rajko Mitić" poveli u sedmom minutu golom Nemanje Radonjića, a vođstvo je udvostručio Gelor Kanga u 46. minutu. Gol za Krasnodar postigao je Andreas Grankvist u 82. minutu iz penala.

Krasnodar je mogao da izjednači u drugom minutu nadoknade vremena, ali je golman Milan Borjan odbranio šut Grankvista i izbacio loptu u korner. Do kraja utakmice Krasnodar je napadao, ali nije uspio da postigne gol.

Žrijeb za grupnu fazu obaviće se danas, u petak, od 13 časova u Monaku.

(Beta)

• 12:00 Teletrgovina

Teletrgovina

• 12:15 Biznis klub (R)

''‘Biznis klub’ novim konceptom približiće vam ekonomiju i pružiti vam relevantne aktuelnosti iz oblasti ekonomije i privrede, ispratiti ekonomska kretanja i trendove na globalnom nivou i istražiti njihov uticaj na rast i razvoj ekonomije u Srpskoj.

• 12:40 Teletrgovina

• 12:55 Еmisija: Imate riječ sa Milijanom Kos (R)

'Imate riječ sa Milijanom Kos', emisija glavne i odgovorne urednice informativnog programa, daće priliku riječima da stignu do vas.

• 13:55 Vijesti

Prvi pregled najvažnijih vijesti iz zemlje, regiona i svijeta svaki radni dan.

• 14:00 Teletrgovina