Prokletstvo se nastavlja

Uložio milion dolara da Argentina osvaja Mundijal, ali neće dobiti ni centa

• Извор: Б92
  • 19.12.2022. 11:23

Reper Drejk izgubio je ogromne pare uprkos tome što se kladio da će Argentina osvojiti Mundijal.

Reper je stavio milion dolara na pobjedu Argentine u meču sa Francuskom, i iako je dobro "predvidio" pobjednika Svjetskog prvenstva u Kataru, Drejk neće vidjeti dobitak od gotovo 3 miliona dolara.

Mundijal je završen u nedjelju uveče u izuzetno napetoj utakmici, a ekipe su se borile za titulu penalima nakon neriješenih 3-3.

Na nesreću Francuske, Argentina je osvojila titulu nakon što je obezbijedila pobedu rezultatom 4-2, a Gonzalo Montijel je pogodio odlučujući gol.

Kanadski reper Drejk (36) otkrio je na Instagramu 17. decembra da je podržao Lionela Mesija i Argentinu da savladaju Francusku u posljednjem meču na takmičenju, ali je predvidio da će se pobjeda desiti do kraja drugog poluvremena, odnosno u regularnom dijelu utakmice.

Nažalost, čini se da umjetnik neće prikupiti ni jedan cent jer je Argentina remizirala sa Francuskom do kraja drugog poluvremena, te tek na penalima uspjela da osvoji takmičenje.

Nisu svi bili oduševljeni što je Drejk uopšte podržao ovu zemlju, jer su mnogi bili ubijeđeni da će biti osuđeni na propast zbog "Drejkovog prokletstva".

"Drejkovo prokletstvo" datira mnogo godina unazad jer je umjetnik više puta podržavao pogrešan tim u brojnim sportskim događajima visokog profila.

2019. godine, igrač Mančester sitija Serđo Aguero promašio je penal u četvrtfinalu Lige šampiona protiv Totenhem Hotspera nakon što se slikao sa Drejkom.

• 21:00 Серија: Насљедници (12+)

''Данска серија 'Насљедници', отвара причу о породици познате и ексцентричне умјетнице, Веронике, која након смрти своју дјецу ставља на велики испит живота. Гро, Фредерик и Емил очекују праведну подјелу имања, но све што је мајка имала, оставља ванбрачој ћерци Сигне.

• 22:00 Филм:Поново код куће (16+)

'' Филм:Поново код куће (16+)

• 23:50 Васкршња посланица и Пренос Васкршње литургије из Храма Светог Саве на Врачару

' Васкршња посланица и пренос Васкршње литургије из Храма Светог Саве на Врачару

• 02:00 Ноћни програм