Premijer liga

Arsenal polako gubi titulu

• 16.04.2023. 17:31

Arsenal polako gubi prednost nad Sitijem nakon što su prokockali gotovo dobijen meč protiv Vest Hema koji je završen rezultatom 2:2.

Tim iz Londona imao je prednost od 2:0 već u 10. minutu meča. Prvo je Žezus pogodio u sedmom minutu za 1:0, a prednost je povećao Odegard tri minuta kasnije.

Sigurnu prednost Arsenal je počeo da gubi u 33. minutu kada iz penala gostima nadu vraća Benrahma. Tim rezultatom i završeno je prvo poluvrijeme.

Možda najveći tragičar današnjeg meča sigurno je Saka koji u 52. minutu promašuje penal koji je Arsenalu mogao zapečatiti pobjedu. Tri minuta kasnije uslijedila je kazna. Boven je postigao gol za remi i značajan bod Vest Hema koji ih je digao iznad zone za ispadanja.

Sa druge strane Arsenal je istopio veliku prednost u odnosu na Mančester siti. Dok Arsenal veže dva remija, Siti nezaustavljivo hrli ka prvom mjesto sa pet pobjeda zaredom.

Siti ima i utakmicu manje, a do kraja prvenstva će odigrati meč sa Arsenalom koji će vjerovatno odlučiti prvaka.

• 10:55 Серија: Истине и лажи (12+) (Р)

''''''''''Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.

• 11:40 Телетрговина

• 11:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 12:00 Телетрговина

• 12:15 Емисија: Путуј, пробај, заволи (Р)

'''Путуј, пробај, заволи са Лазаром' откриће вам чари туризма и гастрономије широм Републике Српске и одвешће вас на позната, мање позната, па чак и сасвим непозната мјеста.

• 12:40 Телетрговина