Суперлига Србије

Партизан савладао Младост, Натха обузеле емоције

• 07.10.2023. 20:53

Фудбалери Партизана побиједили су Младост из Лучана 2:0 у утакмици 11. кола Суперлиге Србије, чиме су осигурали лијепу предност на врху табеле уочи репрезентативне паузе.

Екипа Игора Дуљаја славила је голова Бибарса Натха из пенала у 57. минуту и Гајаса Захида у 70. минуту.

Партизан је повео када је Израелац затресао мрежу са 11 метара, а тај тренутак био је нарочито необичан за њега. Натхо је био обузет емоцијама када је читава екипа пришла да га подржи у дану када је почео оружани сукоб у његовој земљи.

Захид је на 20 минута до краја ријешио питање победника за осму побједу црно-бијелих у деветом мечу, чиме су стигли до 25 бодова.

Партизан је први на табели са пет бодова више од ТСЦ-а и чак седам више од Црвене звезде, али обје екипе тек очекују њихове утакмице у недјељу.