Fudbaleri Vest Hema osvojili su Ligu konferencija.

Englezi su u finalu savladali Fiorentinu sa 2:1.

Nije Vest Hem odigrao bolji meč od svog rivala, ali očigledno jeste pametniji.

Vest Hem je poveo u 62. minutu iz penala.

Nakon VAR intervencije dosuđen je penal, pošto je Biragi neoprezno igrao rukom u šesnaestercu.

Benrama je bio siguran.

Nismo dugo čekali na izjednačenje. Fiorentina je pet minuta kasnije odgovorila, akcija po desnom boku ukrašena je golom za izjednačenje.

Gonzales je uposlio Bonaventuru koji je primio loptu i iz drugog dodira poslao u mrežu.

Taman kada se činilo da će uslijediti produžeci, Lukas Paketa kao mačem sječe odbranu Fiorentine i šalje pas u prostor za Džareda Bovena koji u 90. minutu matira Teraćana za 2:1 i trofej Lige konferencija.

• 12:00 Телетрговина

• 12:15 Микродржава: Малта, документарни програм (Р)

'Микродржава: Малта, документарни програм (Р)

• 13:15 Аграр (Р)

''Актуелне приче из свијета домаће и регионалне пољопривреде, теме посвећене домаћим производима, узгоју воћа и поврћа, ратарству и сточарству, као и мноштво злата вриједних савјета, те приче о вриједним пољопривредницима, домаћинима, и плодовима њиховог рада

• 13:40 Телетрговина

• 13:55 Вијести

• 14:00 Телетрговина