Samba u Dohi

Brazil za 45 minuta otvorio vrata četvrtfinala - Tite zaplesao sa igračima

• Извор: АТВ
  • 05.12.2022. 21:30

Fudbaleri Brazila gotovo pa sigurno su već nakon prvih 45 minuta igre protiv Južne Koreje osigurali plasman u četvrtfinale Mundijala u Kataru.

Već u sedmoj minuti, Selesao dolazi do prednosti. Na asistenciju Rafinje, najbolje se u šesnaestercu protivnika snalazi Vinisijus, koji matira nemoćnog Kima.

Samo šest minuta kasnije, glavni arbitar svira penal za Brazil. Siguran izvođač je Nejmar.

U 29. minuti, na semaforu je bilo 3:0 za Karioke. Silva asistira Rišarlisonu, a on sjajno pogađa mrežu protivnika za veliku prednost Brazila.

Poslije gola uslijedila je zanimljiva proslava. Napadač Brazila je otrčao do selektora Titea, te zajedno s njim i saigračima zaplesao.

Četvrti gol, djelo je Pakete u 36. minuti.

(Foto: Tviter)