Katar

Englezi za 60 sekundi matirali Vels, Amerikanci idu dalje

• 29.11.2022. 22:03

Englezi su sa 3:0 razbili Vels i sa prve pozicije idu u osminu finala, dok će sa drugog mjesta u Grupi B takmičenje u Kataru nastaviti SAD.

Iako je bilo napeto prvo poluvrijeme, ali ne i toliko sadržajno, sve se mijenja početkom 50. minuta.

Markus Rašford iz slobodnog udarca gađa stranu na kojoj je bio golman Velsa, ali šut je bio iznenađujući za Varda koji je pokupio loptu iz mreže.

Još se utisci nisu ni slegli, a Velšani nakon starta sa centra prave grešku pred svojim golom što iskorištava Kejn i asistira Fodenu za 2:0.

Da bi ponovili rezultat sa prethodnog meča ove dvije ekipe potrudio se ponovo Rašford koji snažno šutira iz šesnaesterca, a golmanu Velsa lopta prolazi kroz noge.

Vels će Katar napustiti bez ijedne pobjede, a odluku o osmini finala preuzeo je SAD pobjedom protiv Irana 1:0 što ih je plasiralo na drugu poziciju.

(Foto: Tanjug-AP/Frank Augstein)

• 16:30 Вијести у 16:30

Преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 16:50 Центар дана

Волите поподне? Важно вам је да након напорног дана одахнете уз актуелне теме, забаву и савим нове и необичне приче из цијелог свијета? Уживате у програму који окупља интересантне госте и регионалне звијезде?

• 18:20 Емисија: Енерго клуб

Релевантне актуелности из области производње електричне енергије.

• 18:55 Маркетинг