Evropa liga

Barsa ni sa igračem više ne može do pobjede

• 07.04.2022. 22:57

Blijedo izdanje Barselone spasilo ih je potpunog debakla, pa su meč završili sa 1:1 protiv Frankfurta.

U četvrtfinalnom meču Evropa lige odigranom u Njemačkoj ljubitelji fudbala i nisu mogli previše da uživaju u viđenom. Osim dva gola, nekoliko prilika, Barselona je podbacila i odigrala neočekivano.

U prvom poluvremenu nismo mnogo toga vidjeli, osim povrede Pikea i žutog kartona za Kostića, kao da evropski velikan nije ni igrao.

U drugom poluvremenu Frankfurt kreće sa dobrim napadom koji realizuju u 48. minutu meča preko Knaufa za 1:0. Ipak, Tores spasava Barsu sramote i u 66 minutu meča postiže pogodak.

Barseloni je pogodovala i situacija iz 78. minutu kada Tuta dobija drugi žuti karton i napušta igru, ali i 17 minuta meča sa igračem više Barsi nije bilo dovoljno da stigne do pobjede.

Večeras smo mogli da pratimo škrt fudbal. Od četiri meča na repertoaru, pobjedu je izvukla samo Braga i to sa 1:0.

Neriješeno su igrali Vest Hem - Lion, Lajpcig - Atalanta, a zajedno sa Frankfurtom - Barselonom svi mečevi su završeni rezultatom 1:1.

(Foto: Tanjug-AP/Mićael Probst)