Евролига

Партизан поново изгубио "добијену" утакмицу!

• 28.03.2024. 22:33

Кошаркаши Партизана доживјели су невјероватан пораз уз 32. колу Евролиге од Олимпијакоса резултатом 74:69, иако су пред улазак у посљедњу четвртину имали вишак од чак 13 поена.

Потпуно невјероватним изгубљеним лоптама, промашеним нападима и катастрофалним реакцијама у одбрани Партизан је противнику омогућио да на свега 13,4 секунди до краја стекне највећу предност на утакмици – од четири поена.

И то је било довољно гостима да остваре побједу, а Партизан је, попут утакмице са Виртусом, поново успио да изгуби добијену утакмицу и остане празних шака пред пуном београдском Ареном.

Посљедњу четвртину Партизан је изгубио са 28:10, изгубио је чак 17 лопти, имао свега 16 асистенција и све то му се обило о главу у самом финишу.

• 23:00 Серија: Ред Рок (16+) (Р)

Серија: Ред Рок (16+) (Р)